Elita Rudi është një ndër fytyrat më të bukura në shoëbizin kosovar.

Ajo është e veçantë dhe gjithmonë paraqitet me një stil unik, shkruan “Kosovarja”.

Ditë më parë ajo ka martuar kunatin e saj, me një dasëm tejet madhështore.

Kësaj dite Elitës nuk i mungoi rregullimi perfekt, e me një fustan të bukur ajo ua kaloi të gjithave femrave që ishin prezente.

Përveç kësaj, në dasmën e kunatit e bukura Elitë vallëzoi me dasmorët duke u munduar që të bëj atmosferë sa më shumë.

Por, momenti më i dalluar është kur ajo vallëzoi me nusen, kunatën e saj.

Që të dya shkëlqyen në pamje po ashtu edhe me lëvizjet e tyre perfekte. /Kosovarja/

Elita Rudi

Publiée par Kosovarja Video sur Lundi 14 octobre 2019

MUND TË JU PËLQEJNË