Artistja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gjira Kajtazi u bë nënë për herë të parë më 29 prill të këtij viti.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Maël.

Tash kur Maël ka bërë 5 muaj që nga lindja e tij, Gjira i kujton momentet e bukura të shtatëzanisë së saj. Ajo ka treguar se si ka qenë në formë para lindjes së Maël-it. Kështu duket Gjira dy ditë para se të lind, e lumtur dhe duke vallëzuar.

Gjira Kajtazi

Publiée par Kosovarja Video sur Mercredi 11 septembre 2019

Po ashtu Gjira nuk ka hezituar t’i tregoj linjat e4 saj pas shtatëznisë. Ajo ka shkruar edhe disa fjalë për këtë që shumë vajzë e mendojnë si një problom të madh.

“Prej qe e di cka ka qen ne gjendje trupi im me bo … birin tim … dhuraten ma te shtrejnt nga zoti po e du veten & trupin tim shume ma shume. Po i thom kto fjal se po e shoh qe grate mbas lindjes i bojn vetes shume stress me kthy trupin prap n‘form.

Sidosmos gjykimet nga femrat neper do komente qe i kam marr, nga femra qe hala vet skan perjetu nje shtatzani me duken jo realistike & qesharake … dhe normal qe esht e pa mundur me u kthy ne form per nje kohe te shkurt …sidoqoft jom krenare dhe e lumtur dhe trupi femnes don pak kajmak kshtuqe its all good per mu & burrin tem, thnx”, ka shkruar Gjira në Instagram.

 

MUND TË JU PËLQEJNË