A u ka marrë mendja se edhe rejat e këngëtareve e këngëtarve tanë do të bëhen të përfolur e të famshëm?

Ja, deri këtu ka arritur puna, saqë në fokus të mediave të jenë rejat e të njohurve, që tashmë përditë janë në krye të lajmeve rozë.

Ndër rejat e këngëtareve, është edhe Gëzimja, reja e këngëtares Remzie Osmani, e cila u aktualizua që nga koha e lidhjes me të birin e këngërares, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja, e ka bërë publik akountin e saj në Instagram dhe ajo poston foto kohë pas kohe. Ajo, ka pozuar bukur edhe në mes të sheshit në Prishtinë.

A po duket bukur? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË