Është shumë e adhuruar dhe tërheqë vëmendje.

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Sot, ajo duke publikuar një foto ku tregon se ka marrë dhuratë balona në formë zemre.

E me këtë Big Mama ka befasuar fansat pasi e dimë për beqare./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË