Rina Balaj ka treguar dhuratën që ia bënë së fundi fansat.

Rina Balaj është shumë aktive në rrjete socaiale, përmes së cilave tregon më rejat rreth saj.

Së fundi, këngëtarja ka mbajtur koncert në Podujevë, ku u prit shumë mirë nga fansat e saj atje.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka treguar edhe dhuratat që ka marrë nga fansat, e që ishte një zingjir dhe një kartolinë, kjo e bëri të lumtur atë.

Kujtojmë se “Ideal” titullohet projekti i fundit nga Rina Balaj, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË