Adelina Tahiri është këngëtare e popullarizuar që për vite me radhë ka dhuruar këngë të dëgjuara.

Ajo gjithmonë ka qenë e pranushme dhe e duartrokitur nga një masë e gjerë, të cilët asnjëherë nuk e kanë ndërruar me asnjë fytyrë publike, shkruan Kosovarja.

Kjo ka ndodhë edhe për shkak të punës së pandalshme të këngëtares, që gjithmonë ka qenë produktive dhe e gatshme për skenën muzikore.

Ndoënse tani po e kemi më pak aktive dhe më të tërhequr nga mbrëmjet muzikore, Adelina përsëri nuk po ndalet së sjelluri videoklipe e paraqitje të veçanta.

Në anën tjetër kujdeset që edhe imazhe të shpeshta të sjellë nga përditshmëria e saj, dhe mos ta lërë asnjëherë publikun duke pritur për të.

E, këtë herë ajo jo vetëm që sjell disa pamje të bukura dhe mbresëlënëse por edhe na tregon se ngjyra e zezë është elegancë.

Ndryshe, shikojeni sa bukur po duket ajo në të zezë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË