Disa muaj pas martesës çifti i njohur Muçiqi filluan pushimet.

Djali i këngëtarit të mirënjohur, Afrim Muçiqit, Albioni së bashku me bashkëshorten e tij, Albertinën janë në shtetin gjerman.

Në këto ditë të bukura vikendi, dyshja po vizitojnë vende të bukura të Gjermanisë. Kjo po shihet nga imazhet që Albertina dhe Albioni publikoi në instastory për ndjekësit e tyre.

Albioni, po ashtu është këngëtar i cili u martua në muajin korrik.

Ai është martuar në një ceremoni të bukur me Albertina Krajkovën. Dasma e tyre ka rrëmbyer vëmendje të madhe nga ana e publikut.

MUND TË JU PËLQEJNË