Festa e saj e ‘çmendur’ e ditëlindjes bëri buj të madhe në mediat rozë.

Kylie Jenner shpenzoj miliona dollarë për të festuar ditën e saj të veçantë me familjen e saj dhe të dashurin në Itali.

Nga atje, 22 vjeçarja nuk i ka ndalur pozat seksi në bikini, një të tillë ajo e solli së fundi.

Në rroba banjo me ngjyrë të gjelbër, Kylie vuri në pah super format e saj ‘bombastike’.

Kylie e cila është nënë e një vajze, nuk la shumë vend për imagjinatë derisa nuk munguan komentet pozitive për asetet e saj.

 

MUND TË JU PËLQEJNË