Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat prezantuese.

Ato janë shumë të komentuara sidomos për paraqitjet e tyre përherë në formë.

Sot, Luana feston ditëlindjen dhe Marina ka zgjedhur mënyrën më të veçantë për ta uruar.

Ajo ka publikuar një foto kur ato të dyja kanë qenë vajza të vogla.

Luana dhe Marina këtë bukuri e paskan pasur që nga fëmijëria.

MUND TË JU PËLQEJNË