Tash e një kohë ka paralajmëruar albumin e saj.

Dhe, pas shumë pritjeve Iggy ka publikuar albumin.

Iggy Azalea pas pengesave dhe vonesave të shumta më në fund ka publikuar albumin e saj të ri që vite më parë kishte paralajmëruar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja për albumin e saj të ri ka shkrirë talentin në 12 këngën dhe ndër to janë edhe disa bashkëpunime me artistë të njohur si Kash Doll, Juicy J, Stini.

Projektet e reperes nga Australia mund t’i dëgjoni në platformën e Spotify. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË