Moderatorja e njohur ka ardhur me diçka të re.

Arbana Osmani ka zbuluar detajet e projektit të ri.

Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që së shpejti publikon librin e dytë me receta gatimi.

Ajo tha se për këtë projekt ka punuar prej kohësh dhe tani erdhi momenti që të shkojë në duart e publikut.

“Jam shume e lumtur te ndaj me ju nje projekt per te cilin po punoj prej kohesh 6 vite, pas librit tim te pare me receta gatimi, me ne fund erdhi momenti per nje te dyte… “Receta per 5 minuta” se shpejti per te gjithe ju qe keni besuar tek une, gjithmone”, ka shkruar Arbana.

Për ndryshe, Arbana këto ditë ka shijuar në maksimum pushimet, pas të cilave pritet të rikthehet në televizion. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË