Flora Gashi është një emër i dëshmuar i skenës muzikore.

Zëri saj i ëmbël, paraqitja e saj çdo herë me elegancë kanë bërë që ajo të ketë një publik të madh pas vetes, shkruan Kosovarja.

Flora po ashtu është një zë i kërkuar në ahengje të ndryshme familjare.

Për jetën private të saj dimë pak gjëra.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë e dy vajza.

Shpesh publikon foto me fëmijët e saj ku vërehet afirmiteti që ka me ta pavarësisht të gjitha angazhimeve në botën e muzikës.

Së fundi, ajo na prezanton me vajzat e saj bukuroshe të cilave ua shpreh haptazi dashurinë.

Se sa të ëmbla e të bukur janë le të flasim imazhet./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË