Më e votuara nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani, është ndër deputetet më të zëshme të Kuvendit të Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Vjosa Osmani është femër e zonja, politikane me vizione të qarta dhe person që nuk bënë kompromise.

Në rrethe të ngushta thuhet se Vjosa Osmani është edhe nënë shumë e përkushtuar dhe që u dedikon mjaftë kohë dy vajzave të saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në krye të profilit të saj zyrtar në “Facebook”, deputetja mban foton e dy vogëlusheve simpatike. Sigurisht, të bijat para logos së partisë, në krye të secilës thuhet se mund të vijë në një të ardhme të afërt./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË