Noizy nuk e ka problem të tregoj pasurinë e tij.

Noizy është një nga artistët më të kërkuar në estradën shqiptare, dhe fitimet nga muzika kanë ndihmuar atë që sot të jetë pronarë i disa makinave luksoze, shkruan lajmi.net.

Tanimë e dimë fiksimin e reperit pas veturave sportive, pak minuta më parë ai ndau një fotografi me veturat e tij super luksoze, dhe shkruan se nuk i ka me qira.

Përndryshe, javë më parë Rigelsi kishte publikuar edhe projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin ‘Nuk kan besu’. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË