Edona Llalloshi është ndër zërat më simpatik e më të dëgjueshëm të estradës, shkruan Kosovarja.

Karrierën e saj muzikore e nisi qysh në fëmijëri, e sot vazhdon ta dëshmoi në mënyrë të suksesshme talentin e saj prej shumë dekadash.

Përveç, që njihet si këngëtare mjaft e dëgjuar nga të gjitha moshat, ajo se për çfarë pëlqehet më shumë është për faktin , se ka qëndruar natyrale duke mos bërë operacione plastike.

Ajo po ashtu është edhe një nënë mjaft e përkushtuar.

E sot, ajo ka ndarë disa storie në Instagram, kryesisht disa momente me familjen e saj, ku shihet që po kalon mjaft mirë në shtëpinë e cila gjendet në fshatin Bërnicë në përiferi të Prishtinës.

Por, ajo që bie në sy është oborri gjigant i shtëpisë së saj dhe luksi që mbretëron përreth, ku shihet ashiqare që nga vetura luksoze e parkuar në oborr e gjer në detajet tjera.

I gjithë ky luks, në bëri të pyesim se a është shtëpi siç e ka quajtur vetë këngëtarja apo park?

Përndryshe, përveç Edonës edhe shumë fytyra të njohura publike banojnë po në të njëjtën lagje/Kosovarja/.

Edona Llalloshi

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 14 avril 2019

 

Edona

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 14 avril 2019

MUND TË JU PËLQEJNË