Khloe i ka publikuar motrës së saj një video në të cilën tregon shumë.

Khloe Kardashian sot e ka kaluar kohën me motrën e saj Kourtney.

Ato kanë ushtruar në palestër dhe nga atje me ndjekësit i kanë ndarë disa imazhe. Ishte Khloe ajo e cila e ka incizuar nga prapa motrën e saj Kourtney dhe videon ia ka publikuar në rrjet.

“Pamje”, ka shkruar ajo pranë publikimit të videos të cilën ua sjellim më poshtë.

Khloe

Publiée par Kosovarja Video sur Mardi 21 janvier 2020

 

MUND TË JU PËLQEJNË