Kida është bërë shumë e njohur.

Është e re në moshë, por ka krijuar një karrierë të gjatë dhe të suksesshme, ndërsa vazhdon të jetë e angazhuar me koncerte të shumta.

Bëhet fjalë për këngëtaren, Kida e cila ka sjellur disa imazhe të reja në llogarinë e saj të ‘Instagram-it’.

E njohur për dukjen e saj dhe fizikun atraktiv, Kida edhe në imazhet e reja nuk zhgënjejë me paraqitjen.

Kida u paraqitë në një kombinim të bukur e tëra në të zeza derisa fytyra e saj bënte dritë, me grim të lehtë dhe plotë shkëlqim këngëtarja dukej për mrekulli.

Ndërkohë, Kida ka sjellur disa projekte gjatë këtij sezoni, kënga e saj e fundit është ‘Tela’ që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin, Ermal Fejzullahu./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË