Këngëtarja e njohur dhe e suksesshme, Kida po bëhet gati për një verë të nxehtë.

Përveç projekteve të ndryshme muzikore që do të sjell në këtë sezon ajo po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.

Kida edhe së fundi ka treguar asetet e saj impresive në bikini me ngjyrë të zezë derisa dukej tejet seksi dhe më në formë se kurrë më parë.

Këngëtarja simpatike dhe shumë e dashur për publikun erdhi ‘përvëluese’ në imazhet e reja.

Ndryshe, Kida kohë më parë publikuar projektin e ri ‘Deja Vu’ në bashkëpunim me reperin, Lyrical Son./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË