Kida ditë më parë konfirmoj bashkëpunimin me reperin, Lyrical Son.

Ndonëse ende nuk ka dhënë një datë të caktuar për publikimin e këngës, ajo ka vazhduar të sjell imazhe nga dukja në videoklip, shkruan Indeksonline.

Si çdo herë tjetër, këngëtarja simpatike nuk ka zhgënjyer as këtë herë me dukjen e saj teejt seksi.

Në një fustan të kuq dhe të shkurtë, Kida ka realizuar një fotosesion mjaft atraktive ku padyshim linjat e saj të formësuara binin në sy.

MUND TË JU PËLQEJNË