Kida vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave si me muzikë ashtu edhe më fotografitë joshëse që artistja nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj.

Minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram, Orhidea ndau një imazh nga festa e Ariana Fejzullahut, dhe vithet e këngëtares tërheqin vëmendjen e publikut.

Përndryshe, ka qenë një verë e suksesshme për Kidën ajo ka publikuar dy bashkëpunime me Lyrical Son ‘Deja Vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’ me të cilat ka kaluar shifrën e 15 milion klikimeve në Youtube./Lajmi

MUND TË JU PËLQEJNË