Zeshkanja bukuroshe Kida, ka bërë për vete publikun me zërin e mrekullueshëm dhe performancat e saj të zjarrta.

Orhidea Latifi siç edhe quhet në realitet veç muzikës që bën, pëlqehet dhe komentohet shumë edhe për paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Imazhet që realizon këngëtarja çdo herë kanë rrëmbyer vëmendje të madhe.

Kiden e shohim elegante, sportive, natyrale e me shumë grim, e në të gjitha mënyrat pëlqehet nga publiku.

Së fundi këngëtarja ka marrë vëmendje me pozat e realizuara në kushinë.

Ajo nuk ka hezituar të hip edhe mbi kuzhinë për ti realizuar këto imazhe, në të cilat duket e këndshme si gjithmonë.

Krahas imazheve ajo ka lënë edhe një mbishkrim për gjithë besimtarët krishterë duke iu uruar Krishtlindjet./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË