Kida lansoi sonte këngën e saj më të re “Moti”, një këngë që u pëlqye mjaft mirë nga fansat e saj

Por, pas këngës Ledri Vula postoi një foto ku mbi qafen e tij shihet Kida.

“Just Kidding” (Pak humor) , ka shkruar Ledri derisa Kida në komente e ka quajtur atë “vlla”.

Ledri dhe Kida kanë pasur marrëdhënie të mira kohëve të fundit pasi që vazhdimisht kanë qenë bashkë nëpër mbrëmjet që mbahen brenda dhe jashtë Kosovës.

Sigurisht, edhe ndonjë bashkëpunim i tyre në të ardhmen nuk do të mungojë në Vitin e Ri.

MUND TË JU PËLQEJNË