Kida i ka treguar këmbët joshëse.

Kida, ashtu si edhe shumë kolege të saj të estradës, është shumë e angazhuar gjatë sezonës së nxehtë, shkruan lajmi.net.

Andaj si edhe shumica prej tyre, edhe Kida ka zgjedhur të pushoj e argëtohet para fillimit të sezonës.

Nga pushimet në Turqi ajo ka ndarë foto ke ndjekësit në Instagram dhe shihet se po kalon momente të këndshme. Së fundmi ka publikuar foto ku ka treguar këmbët seksi teksa po merrte rreze dielli.

“Valë pas vale”, ka shkruar ajo teksa shihet se po e shijon në maksimum pamjen përrallore para saj.

MUND TË JU PËLQEJNË