Pas publikimit të këngës së re, Kida shkëlqen me paraqitjen.

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur me emrin artistik Kida, edhe pse e re në moshë ka arritur të marrë një vëmendje të madhe nga publiku për shkak të projekteve të saj muzikore.

Këngët e saj pëlqehen shumë, duke u kthyer menjëherë në hite, e njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ka publikuar këngën ‘Malli’, që u prit shumë mirë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, ajo duket se po e shijon suksesin dhe pritjen e ngrohtë nga publiku.

Në paraqitjen e saj të fundit, ajo ka shkëlqyer me pamjen. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË