Kida dhe Lyrical Son njoftuan se kishin bashkuar forcat për një projekt të ri.

Kishte kohë që Kida po paralajmëronte projektin e saj të ri, projekt ky që fansat e saj e pritnin me padurim.

Dje erdhi konfrimimi nga Kida dhe Lyrical Son për bashkëpunmin mes tyre.

Se si do të titullohet kënga dhe kur do të publikohet nuk ka ndonjë informatë, por dihet se kënga do të jetë me videoklip.

Këngëtarja përmes Instagramit ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj nga klipi i ri. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË