Këngëtarja Orhidea Latifi, edhe pse e re në moshë, ka arritur të zë një vend të rëndësishëm në skenën muzikore shqiptare.

Pos që përflitet për këngët e saj, ajo është në qendër të vëmendjes edhe me paraqitjet e saj publike.

Në Instagram këngëtarja ndiqet nga më shumë se 1.3 milionë ndjekës, dhe së fundmi është shfaqur me një model të flokëve që i shkon shumë.

Kujtojmë që ajo me këngët e saj si : “Tela” , “Deja Vu”, ka arritur një sukses të madh duke u pëlqyer shumë nga publiku.

MUND TË JU PËLQEJNË