Kënga e fundit ‘Tela’ nga Kida dhe Ermal Fejzullahu u prit shumë mirë nga publiku.

E këngëtarja e njohur Kida, ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime, duke u shfaqur vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram me imazhe shumë të bukura.

Së fundmi ajo publikoj pamje ku shihet se ajo po i shijon në maksimum rrezet e diellit.

E këngëtarja njihet për këngët e saj të cilat kthehen në mega hite. /Indeksonline/


MUND TË JU PËLQEJNË