Këngëtarja Kida njihet për si një këngëtare që ndër vite ka sjellë shumë këngë që menjëherë janë kthyer në hite.

Kida numëron miliona fansa nëpër mediat sociale si dhe miliona shikime në këngët e saj.

Edhe pse e re në moshë ajo ka arritur shpejtë të zë vend në estradën muzikore shqiptare.

Ajo në paraqitjet e saj kujdeset që vazhdimisht të duket bukur, kështu ka bërë edhe së fundmi duke publikuar disa imazhe ku shihet pranë pishinës duke shkëlqyer me pamjen.

Kujtojmë që projekti i saj muzikorë në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun , “Tela” ka arritur të kapë mbi 30 milionë shikime në Youtube.

MUND TË JU PËLQEJNË