Vala

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme.

Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonline.

I realizuar në mënyrë profesionale në mes të borë, Kida ka ardhur me shumë stil dhe tejet joshëse.

Ndryshe, Kida përmbylli vitin 2018 me këngën ‘Ka Je’.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË