Këngëtarja e mirënjohur, Kida po vazhdon angazhimet e saj të shumta muzikore.

Por, krahas kësaj, këngëtarja simpatike nuk harro që herë pas here të publikoj edhe imazhe që nxisin kureshtjen dhe pëlqehen shumë nga adhuruesit e saj, shkruan Indeksonline.

Kida edhe së fundi në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ ku ndiqet nga më shumë se një milion ndjekës ka sjellur disa imazhe mjaft të atraktivë.

Zeshkania joshëse në një veshje me stil dhe të shkurtë ka zbuluar këmbët seksi dhe belin e theksua, si çdo herë tjetër ajo mahniti me dukje.

Kujtojmë që këtë sezon veror, Kida publikoj dy bashkëpunime të cilat patë një sukses të jashtëzakonshëm./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË