Ata patën një natë të veçantë mbrëmë, pasi u panë në restorantin e famshëm Giorgio Baldi në Santa Monica.

Dhe të premten, Kim Kardashian dhe Kanye West festuar përvjetorin e tyre pesëvjeçar të martesës me një shfaqje të madhe me lule në banakun e tyre të kuzhinës në shtëpinë e tyre në Hidden Hills, në Kaliforni.

38 vjeçarja tregoj përmes Instagramit ambientin e saj të shtëpisë të rrethuar me qindra trëndafila të bardhë.

Për përvjetorin e martesë, Kim ka rikujtuar përmes imazheve edhe ceremoninë martesorë që e mbajtën në Itali para pesë viteve./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË