Kim Kardashian bashkë me motrën e saj Kourtney Kardashian të premten kaluan kohë së bashku duke shijuar pushimet në Kosta Rika.

Kim, mori gjithë vëmendjen me linjat e saj trupore. Ajo kishte veshur një palë bikine me ngjyrë të zezë.

38-të vjeçarja, kaloi kohë edhe me fëmijët e saj të cilët u pa se po argëtoheshin pa masë.Bikinet e saj dukeshin tejet joshëse me një të çarë ku ia ekspozonin barkun e sheshtë.

Kim, mbante lëshuar flokët e saj të gjata me ngjyrë të zezë.

Bashkë me Kim ishte edhe motra e saj Kourtney me ish bashkëshortin. Çifti po takohen shumë shpesh me njeri-tjetrin tashmë janë edhe në pushime dhe çdoherë po shtohen dyshimet se ata janë kthyer së bashku.

MUND TË JU PËLQEJNË