Kim Kardashian ka ardhur sërish joshëse në bikini.

Duket se Kim Kardashian nuk mund të rri pa provokuar.

Ajo, në llogarinë e saj në Instagram me ndjekësit ndan shpesh fotografi, nga ato më të ndryshmet, madje edhe të biznesit të saj mirëpo vëmendjen e marin gjithmonë të njëjtat.

Pozat provokative të zeshkanes, janë gjithnjë në fokusin e mediave rozë. Kim nuk i la fansat ta harrojnë as kësaj here.

Një tjetër imazh nga pishina e ka publikuar së fundmi dhe në bikini duket tejet joshëse./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË