Ylli televiziv Kim Kardashian, njihet si një nga femrat më atraktive në të gjithë botën, kjo për shkak të bukurisë dhe formave trupore që nuk heziton ti ekspozoj vazhdimisht.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku ajo po promovonte veshjet e linjës së saj ‘SKIMS’, ku shihet e veshur me veshje të ngushta të bardha, me ç’rast thekson linjat e përsosura trupore.

Ajo po duket e bukur dhe e jashtëzakonshme.

Kujtojmë që Kim është një nga femrat më të ndjekura nëpër mediat sociale, poashtu një femër me impakt të madh në gjithë botën. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË