Kim Kardashian është prej femrave dhe personave më të famshëm në botë.

Falë famës që ka ajo bën një jetë super luksoze dhe komentohet për secilën lëvizje që bën.

Ylli televiziv e cila është nënë e katër fëmijëve kujdeset që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë shumicën e kohës mundohet ta bëjë duke zbuluar dhe provokuar me linjat e saj ‘bombastike’.

Në llogarinë e saj të ‘Instagramit’ që ndiqet nga mbi 147 milionë persona, ka sjellur edhe një tjetër imazh ku padyshim format e saj u vunë në dukje.

34 vjeçarja në fustan të shkurtë me ngjyrë të verdhë dukej impresive dhe tejet atraktive.

MUND TË JU PËLQEJNË