Kim Kardashiani jo rastësisht është një nga femrat më të përfolura në botë, shkaku i bukurisë dhe formave trupore të saj, gjithashtu edhe për shkak të ndikimit që ka.

Ajo me paraqitjet e saj të vazhdueshme nëpër mediat sociale ka bërë për vete miliona njerëz, që e përcjellin atë hap pas hapi.

Në fotografinë e fundit të publikuar nga Kimi, vërehen format bombastike trupore që i ka theksuar, në veshjen e ngushtë të markës së saj “SKIMS”.

Kujtojmë se ajo po korrë sukses të mirë edhe në sipërmarrje, me disa biznese qe po i udhëheq. /IndeksOnline/

MUND TË JU PËLQEJNË