Kim Kardashian e ka prezantuar linjën e saj të të brendshmeve.

Ylli televiziv, Kim Kardashian e ka prezantuar linjën e saj të të brendshmeve ‘Kimono’

“Më në fund mund të ndaj me juve këtë projekt që e kam nisur vitin e kaluar. Kam qenë e pasionuar pas kësaj qe 15 vite. Unë e kam prezantuar këtë stil për gjithë këtë kohë. E kam krijuar këtë stil për të gjitha ato kohë që kam kërkuar të vishja një fustan apo fund me një çarje dhe ende kishte nevojë për mbështetjen”, ka shkruar Kim pranë postimit ku prezanton linjën e saj ‘Kimono’.

Kujtojmë se Kim ka disa biznese personale dhe është një është një sipërmarrëse tejet e fuqishme.

Ndër të tjera është femra më e komentuar në botën e shoubizit dhe e gjithë kjo falë linjave trupore.

MUND TË JU PËLQEJNË