U bë e njohur me rolin e “Xhbanës”në serialin vendor “O sa mirë”, dhe ani pse nuk është pjesë e tij më, nuk po lejon që të bëhet e paharruar për fansat e saj.

Arjola Demiri, tani është tejet aktive në rrjetet më të mira të komunikimit, duke ndarë gjithçka me ardhuruesit e saj, shkruan Kosovarja.

Së fundi, është shfaqur tek një sallon, ku kishte rregulluar flokët.

Më së shumti, detaji që ra në sy ishte se ajo u shfaq e tëra pa grim, ku na bëri të kuptojmë nuk është gjithçka për të grimi.

Me këtë video, ajo vulosi se është njëra ndër femrat e rralla, që gëzon një bukuri natyre.

Demiri, tani shquhet si një nënë mjaft e përkushtuar dhe ndër femrat më të zonja Tropojane. /Kosovarja/

Arjola Demiri

Gepostet von Albania Viral am Mittwoch, 26. Dezember 2018

MUND TË JU PËLQEJNË