Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Aktorja është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se për të ende nuk ka përfunduar vera.

Me këtë pamje Xhakarta i ka lënë ‘gojëhapur’ ndjekësit.

MUND TË JU PËLQEJNË