Reperi Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka dikur ishin çifti më i dashur dhe më i komentuar i show bizit.

Me kalimin e kohës filluan thashethemet dhe shumë shpejt pas kësaj edhe lidhja e tyre mori fund, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që mbeti përveç kujtimeve nga lidhja e tyre është edhe djali me emrin Roan i cili jeton bashkë me nënë e tij.

Përflitet se Majku ka filluar një lidhje të re, por Majlinda është ajo që për momentin po shijon jetën e vetme.

Ajo madje po cilësohet si një ndër femrat më të bukura që po merr vëmendje çdo ditë e më shumë me lëvizjet e saja.

Së fundi, Majlinda është transformuar në një biondinë të zjarrtë. Duke pasur gjithë këtë bukur si e la Majku të ikte?./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË