“Kosovarja” bëri të ditur se disa nga të njohurit tanë kanë angazhuar shërbyese e dado filipineze në shtëpitë e tyre.

Edhe dizajneri i modës Valdrin Sahiti prej muajsh e ka angazhuar një dado nga Filipinet për tu marrë me rriten e vajzës së tij të vogël.

Pas bërjes publike të këtij lajmi, Sahiti e konfirmoj vetë një gjë të tillë duke postuar një fotot të së bijës bashkë me dadon, shkruan “Kosovarja”.

Ai, shpreh edhe dashurinë që ndjen për gruan në fjalë, së cilës çifti Valdrin dhe Edita Sahiti po ia besojnë rriten e së bijës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË