Pasi anuluan 3 herë dasmën, çifti i njohur i showbizit, Justin Bieber dhe Haylie Baldwin vendosën që të martohen në shtator.

Burime pranë tyre zbuluan se ata kishin rënë dakord që të kryenin ceremoninë e martesës muajin tjetër.Ndërkohë, ditën e sotme janë shpërndarë edhe ftesat e dasmës dhe është zbuluar dita dhe vendi ku çifti do të martohet.

Ftesat e Justin dhe Hayliet janë ndër më të veçantat dhe në fotot e siguruar nga ‘TMZ’ shihet se në to janë dy personazhe të shkëputur nga librat komik.

“Jemi të nderuar t’ju kemi të pranishëm në këtë ditë të veçantë. 30 shtator 2019 në Karolinën jugore”, shkruhej në ftesën e dasmës.

MUND TË JU PËLQEJNË