Modelja shqiptare Aferdita Dreshaj sot feston ditëlindjen.

Ajo gjithmonë ka jetuar një jetë luksi.

Afërdita Dreshaj është një modele dhe këngëtare shqiptare që njihet për bukurinë dhe format e saj trupore.

Ajo tanimë jeton larg trojeve shqiptare, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me burrin e saj milionerin çek Jakup Kindl.

Afërdita së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe ka paraqitur pamje nga brenda festës së evenimentit të organizuar, si dhe dhuratat që ka pranuar.

MUND TË JU PËLQEJNË