Albani dhe Fjolla kohët e fundit po qëndrojnë mjaft shpesh në ballinat e faqeve rozë.

Këngëtari njohur Alban Mehmeti dhe gruaja e tij Fjolla Svirca po vazhdojnë të tërheqin vëmendje me lëvizjet e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Çifti cilësohen si një prej atyre të cilët asnjëherë nuk janë përfolur për ndonjë skandal.

Dashurinë që kanë për njëri-tjetrin nuk hezitojnë ta shfaqin shpesh edhe në publik.

Por ndryshe prej herave tjera Fjolla ka publikuar disa imazhe të vjetra në Instagram.

Mirëpo e gjithë vëmendja u përqendrua te fotoja e tyre e parë si çift.

Një kujtim dhe nostalgji e bukur për çiftin të cilët tani janë prindër të dy djemve bukurosh./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË