Ka përfunduar edicioni i 20 i festivalit ‘Kënga Magjike’.

Flori Mumajesi ka fituar edicionin e 20 të Këngës Magjike.

Kjo ka qenë një nga këngët e preferuara edhe nga publiku, të cilët sigurisht se do të gëzohen shumë me këtë vendim nga juria dhe artistët tjerë që e kanë votuar.

Kjo është hera e parë që Flori ka fituar çmimin e parë në ‘Këngën Magjike’, /Gazeta Express

MUND TË JU PËLQEJNË