Me gjasë as vetë Robert Berisha nuk e ka menduar ndonjëherë që jeta e tij do të marrë kthesa kaq interesante.

Dikur muzikant i orkestrës së Sinan Vllasaliut, e tani këngëtar, Robert Berisha nuk po i ndahet muzikës e skenës, shkruan “Kosovarja”.

Në njohjen masive të Robert Berishes, ndikoi edhe lidhja dhe martesa e tij me këngëtaren IN, Nora Istrefi. E, ndonëse konsideroheshin çifti më i miri i estradës, ata tashmë i ka ndarë rrugët e tyre dhe po ecin në kahje të kundërta.

Po thuhet që Roberti është në lidhje me një modele, por ende nuk ka asgjë të konfirmuar.

Kjo modele në foto, po i rri mbi kokë këngëtarit. Epo, është mësuar që femrat ti rrijnë kështu./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË