Ndonëse është shumë e pranishme në ekran, pak dihet për jetën private të modeles dhe prezantueses së njohur Liberta Spahiut, shkruan “Kosovarja”.

Si çdo personazh të famshëm, edhe Liberten gjatë gjithë karrierës e kanë ndjekur një mori thashethemesh, të cilat bukuroshja përherë i ka injoruar ose trajtuar me të qeshura.

Ajo që dihet është se Liberta Spahiu është e bija e dy intelektualëve dhe ka një vëlla e një motër, që jetojnë larg Kosovës, lidhjen me të cilët Liberta pa dyshim që e ka tejet speciale, shkruan “Kosovarja”.

Ju njohim me Feriden, motrën e pashme të prezantueses dhe producentes së “Prive”-së, Liberta Spahiut.

A ngjajnë?

MUND TË JU PËLQEJNË