Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, ka ndarë me fansat e saj një video përmbledhëse të performacës së saj në sheshin “Skënderbeu” në Shkup.

Elvana në video shihet duke udhëtuar drejt vendit ku do të performonte si dhe momente të veçanta të performancës së saj.

“Nuk do ta harroj kurrë këtë natë, Shkupi”, ka shkruar këngëtarja krahas videos të cilën e ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës.

MUND TË JU PËLQEJNË