Këngëtari nga Shqipëria Sinan Hoxha edhe këtë verë ka qenë mjaftë i angazhuar. Koncerte, dasma e ahengje, shkruan “Kosovarja”.

Sinani ka qenë më pak aktiv në sjelljen e këngëve dhe videoklipeve të reja, e megjithatë nuk i ka munguar vëmendja.

Këngëtari është i plotësuar edhe në aspektin sentimental. Ai, ka përkrah femrën e ëndrrave, Andrrën.

Kjo ishte puthja e famshme e Sinanit dhe Andrrës në dasmën e tyre të famshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË