Agnesa Vuthaj vazhdon të mbetet akoma nga femrat më të bukura shqiptare.

Ish miss Kosova është shumë aktive me projekte të ndryshme në fushëm e ‘bukurisë’ dhe biznesit, shkruan “Kosovarja”.

Me pozat e saj di çdoherë të befasojë, duke sjellur imazhe që përçojnë pozitivitet e ëmbëlësi.

Një femër e bukur, modeste dhe tepër e këndshme.

Duke qenë se përcillet nga një numër i madh ndjekësish, Agnesa vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale me imazhe e video të ndryshme.

Së fundi bukuroshja na prezanton më shoqën e saj të ngushtë, me të cilën njihet qe 15 vite.

“E kam një shoqe kollomoqe pre 2004” ka shkruar ajo krahas imazhit që ndau në Instagram./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË